Digitálny územný plán Lednické Rovne

Vítame Vás a predstavujeme Vám novinku na našej  webovej stránke. Digitálny územný plán je časťou Mapového portálu, kde si nájdete jednoducho a rýchlo informácie o územnom pláne obce a získate jedným kliknutím územnoplánovaciu informáciu.

V pár krokoch Vám vysvetlíme ako jednoducho získať informácie.

1.krok otvorte Digitálny územný plán https://mobec.sk/lednickerovne#vup

digitálny UPD 1

Obr.č.1:Mapový portál po načítaní

Krok 2:

Po načítaní sa Vám zobrazí mapa obce ako na obrázku vyššie. V ľavom hornom rohu je lišta s nástrojmi (vyhľadávanie, vrstvy, nástroje).

digitálny UPD 2

Obr. č.2: Vrstvy územného plánu

Vyberme vrstvy. Momentálne sú zapnuté všetky vrstvy, ktoré nám vytvárajú územný plán. Je možné ich rôzne prepínať a tým získať rôzne kompozície.

digitálny UPD 3

Obr č. 3 Dopyt

Po kliknutí do mapy sa nám zobrazia všetky informácie, ktoré poznáme k miestu. Výpisy môžeme rôzne zatvárať a otvárať. Vo vrstve funkčné plochy je k dispozícii územnoplánovacia informácia na jeden klik.

digitálny UPD 4

Obr.č.4: Získavanie informácii klknutím do mapy

Po kliknutí na ikonku pdf sa nám stiahne do počítača kompletná územnoplánovacia informácia.

Náhodný výber z galérie

mauzóleum J. Schreibera